Świadczymy usługi w zakresie rachunkowości, prawa finansowego i podatkowego. Rolę doradcy pojmujemy bardzo szeroko, dostarczając właścicielom i kadrze zarządzającej przedsiębiorstw niezbędnych informacji. Proponujemy rozwiązania z dziedziny organizacyjno-prawnej oraz finansowo-księgowej. Szczególną uwagę zwracamy na bieżącą współpracę z klientami i udzielanie im wszechstronnych informacji o ich sytuacji finansowej.

Nasze doświadczenie zdobywaliśmy w rachunkowości oraz w audycie finansowo-księgowym przez wiele lat pracy. Współpracujemy z biegłymi rewidentami, doradcami podatkowymi, księgowymi i prawnikami. Daje nam to szersze spojrzenie na procesy zachodzące w przedsiębiorstwie oraz możliwość konsultacji ze specjalistami. Dzięki temu nasze usługi świadczone są na najwyższym poziomie, zgodnie z najnowszymi interpretacjami przepisów.

Usługi jakie sami byśmy kupili to podstawa naszego sukcesu. Naczelną zasadą naszej pracy jest stale pogłębiana wiedza w zakresie rachunkowości, finansów i podatków oraz zaangażowanie we współpracę z klientami.

My również jesteśmy przedsiębiorcamiWiemy jak cięzko sie poruszać w gąszczu uwarunkowań prawnych, podatkowych.  Prowadzimy spółki i działalności  gospodarcze dlatego rozumiemy potrzeby Naszych klientów. Potrzeby związane z zarządzaniem finansami, podatkami, zobowiązaniami, przychodami. Czas i informacja ułatwia podejmowanie tych trudnych decyzji. Prowadząc firmy szanujemy czas i pieniądze, rozumiemy że dla naszych klientów są to istotne aspekty prowadzenia przedsiębiorstw.

TMJ Rachunkowość powstał aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. 

Zapraszamy do współpracy!

Dariusz Bober
Prezes Zarządu

TMJ Rachunkowość Sp. z o.o.

NIP 5252892986
REGON 52105845300000
KRS 0000948103

Lokalizacja

ul. Grzybowska 4 lok. U9B
00-131 Warszawa

Mail

office@tmjpro.pl

Telefon

+48 22 419 20 80

Zostańmy w kontakcie